Czyszczenie materacy z roztoczy Warszawa

Używane materace do idealne siedlisko dla rozwoju wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Ciepło, wilgoć i łuszczący się naskórek sprawiają, że roztocza błyskawicznie się rozmnażają, a jak powszechnie wiadomo, wydzieliny tych drobnoustrojów są bardzo silnym alergenem. Czyszczenie materacy z roztoczy Warszawa to usługa nie tylko dla  alergików, gdyż zanieczyszczone materace mocno pogarszają jakość snu. W ostateczności może nawet dość do rozwoju alergii u osób, które wcześniej nie zgłaszały z tym problemów.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne czyszczenie materacy przy użyciu przystosowanego do realizacji tego zadania sprzętu Kirby. Możemy zagwarantować, że to jedyny skuteczny sposób na fizyczne pozbycie się z materaca zanieczyszczeń wraz z bytującymi tam roztoczami. Aby polepszyć jakość snu, a przez to ogólną kondycję organizmu, czyszczenie materacy należy dokonywać w regularnych odstępach czasu. Wystarczy kontakt z naszym działem zamówień, abyśmy mogli zacząć działać. Robimy to, by poprawić Państwa komfort życia.

Jak wygląda proces oczyszczania materaca z roztoczy?

Mechaniczne trzepanie materaca urządzeniem marki Kirby usuwa zanieczyszczenia, kurz, naskórek i roztocza nawet z głębokości kilkunastu centymetrów. Odbywa się to bezpyłowo, powietrze z pyłem jest z dużym ciśnieniem zasysane, a zalegające nieczystości są całkowicie pochłaniane przez filtry antyalergiczne typu HEPA i niemożliwe jest, by cokolwiek wydostało się z powrotem. W taki sam sposób trzepane są narzuty, koce i poduszki, a w pokojach dziecięcych dodatkowo odkurzamy pluszowe zabawki. Podobnie przebiega czyszczenie narożników, wersalek i łóżek. Opcjonalnie zabezpieczamy materac specjalnym preparatem neutralizującym pozostałe alergeny i spowalniającym proces ponownego namnożenia się roztoczy.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com