Czyszczenie tapicerki meblowej Warszawa

Oferujemy gruntowne pranie i czyszczenie tapicerek meblowych. Usuwanie trudnych zabrudzeń to nasza specjalność. Pracujemy głównie metodą ekstrakcyjną, która pozwala na wyjątkowo skuteczne wywabianie plam różnego pochodzenia. Czyścimy wszelkie zacieki, które powstały w wyniku rozlania płynów oraz ślady po nieudanych próbach samodzielnego wywabiania. Pobrudzone materiały obiciowe mebli, bez względu na ich wiek, bardzo trudno jest skutecznie wyczyścić. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy urządzeń natryskowo–ssących tapicerka meblowa po procesie czyszczenia nie jest przemoczona i czas schnięcia jest bardzo krótki. Gwarantujemy wywabienie plam wraz z odświeżeniem całej czyszczonej powierzchni.

Jak często prać tapicerkę?

Niezależnie od tego, czy w domu przebywają zwierzęta i czy są w nim dzieci, pranie tapicerki meblowej to niezbędna czynność i często może wydawać się ryzykowna. Próba wywabienia plamy czy zacieku domowymi sposobami może jeszcze pogorszyć sprawę, dlatego zgłoś się do profesjonalistów – czyszczenie tapicerki Warszawa.

Czyszczenie tapicerki meblowej warto wykonywać w regularnych odstępach czasu. Nawet jeśli wydaje się, że kanapy, sofy czy narożniki nie wyglądają na brudne, to w rzeczywistości są zanieczyszczone. Co prawda nie widać tego na pierwszy rzut oka, jednak gromadzą się tam duże ilości martwego naskórka, a to stanowi pożywkę między innymi dla roztoczy, a pozostałości i resztki jedzenia mogą przyciągnąć większe organizmy. Zbierający się kurz jest także bardzo silnym alergenem, usunięcie go od razu wpłynie pozytywnie na samopoczucie osób korzystających z mebli, dlatego sugerujemy, żeby zabiegu dogłębnego czyszczenia dokonywać jak najczęściej.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com