Dezynfekcja ozonem Warszawa – pozbądź się wirusów i bakterii

Ozon to gaz, który ze względu na silne właściwości utleniające ma niezwykle efektywne działanie biobójcze, jest nawet 50-krotnie skuteczniejszy od chloru. Powszechnie wykorzystuje się go przy odkażaniu różnego rodzaju pomieszczeń.

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym generatorem ozonu, które wytwarza ten gaz w odpowiednim stężeniu, a to bardzo ważne, gdy chce się uzyskać optymalny efekt. Dezynfekcja ozonem Warszawa – oferujemy usługę lokalnie i w bliskich okolicach stolicy. Odkażamy głównie budynki mieszkalne, lokale gastronomiczne i biurowe. To jednak nie wszystko, oferujemy także cykliczne ozonowanie wnętrz samochodowych.

Czy stosowanie ozonu do dezynfekcji jest bezpieczne?

Przy zachowaniu podstawowych środków ostrożności ten sposób odkażania pomieszczeń jest w pełni bezpieczny dla środowiska, ludzi i zwierząt. Podstawowy warunek, jaki musi być spełniony, to odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie ozonowanego pomieszczenia. 

Zalety ozonowania pomieszczeń

Właściwości biobójcze tego gazu sprawiają, że doskonale radzi sobie z neutralizowaniem wszelkiego rodzaju patogenów. Jego działanie jest dla nich bezwzględne, ale równocześnie pozwala na bezpieczne stosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, jest też przyjazny dla alergików.

Zalety ozonowania pomieszczeń:

  • skuteczna likwidacja drobnoustrojów, w tym roztoczy oraz innych silnych alergenów,
  • forma gazu pozwala na dodarcie do trudno dostępnych miejsc,
  • niszczy grzyby, pleśnie, wirusy i bakterie,
  • na długi czas neutralizuje przykre zapachy.

Ale największą zaletą ozonu jest to, że w odróżnieniu od innych odkażaczy gaz ten eliminuje źródło powstawania patogenów, a co za tym idzie, znika też przykry zapach.

Zobacz także: Czyszczenie materacy z roztoczy

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com