Chemiczne pranie dywanów w Warszawie

Czysty dywan to nie tylko jego estetyczny wygląd, ale również zdrowie wszystkich domowników lub pracowników biurowych. Gromadzi się w nim kurz, roztocza, bakterie i inne zanieczyszczenia, niejednokrotnie pojawiają się plamy i zacieki. Tego typu zabrudzeń nie da się usunąć zwykłym odkurzaniem. Nadmierne ilości piasku i zanieczyszczeń o równie drobnej frakcji ścierają powierzchnię dywanu i trwale ją uszkadzają, dlatego aby dywan wyglądał jak najlepiej oraz nie zużył się przedwcześnie, trzeba pamiętać o jego systematycznym praniu. W metodzie chemicznego prania dywanów czyszczone są one rozpuszczalnikiem organicznym, który w żaden sposób nie ingeruje we włókna dywanu oraz nie degraduje barwników. Technologia przez nas stosowana jest ekologiczna i bezpieczna dla wyrobu i użytkownika.

Chemiczne pranie dywanów nie jest to jedyna usługa, którą oferuje nasza firma. Proponujemy również skorzystanie z profesjonalnego prania wykładzin. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dlaczego nie warto prać dywanów w domu?

Najczęściej domowe sposoby ograniczają się do wykorzystania odkurzacza piorącego. Niestety daje to tylko powierzchniowy efekt i ogranicza się do poprawy jedynie jego wyglądu, co więcej dywan uprany w taki sposób pochłonie bardzo dużą ilość wilgoci. Pozostawiony w takim stanie na podłodze nie tylko zacznie wydzielać nieprzyjemny zapach, ale po jakimś czasie będzie pleśnieć i gnić, uszkadzając dodatkowo podłogę. Dlatego lepiej zostawić to zadanie wyspecjalizowanym firmom takim, jak nasza.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com