Pranie wózka dziecięcego Warszawa

Fabryka Czystości oferuje specjalistyczne czyszczenie wózków dziecięcych. To najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, by zapewnić odpowiedni poziom higieny w gondoli wózka. Zabieg jest w 100% naturalny i nie wpływa negatywnie na środowisko, nie stosujemy żadnych środków chemicznych, dlatego czyszczone przez nas spacerówki mogą być bez żadnego ryzyka używane przez niemowlaki. Podobnie jak w przypadku czyszczenia fotelików samochodowych pranie wózków dziecięcych wymaga zachowania wysokich standardów i nieszablonowego podejścia. 

Cały proces składa się z dwóch etapów. W pierwszym dokładnie odkurzamy wszystkie elementy tapicerowane. Wykonuje się to specjalną turboszczotką, która wytwarza bardzo silny strumień powietrza, wytrącając pył, kurz i roztocza. Wszystkie zanieczyszczania pochłaniane są przez filtry HEPA, które uniemożliwiają wydostanie się wciągniętej zawartości. W drugim kroku do ostatecznego pozbycia się szkodliwych drobnoustrojów oraz alergenów wykorzystujemy wysokociśnieniowy strumień gorącej pary wodnej, który wnika we wszystkie niedostępne miejsca. Po zakończeniu czyszczenia mamy pewność, że wózek może zostać bezpiecznie użytkowany nawet przez niemowlaka.

Co dokładnie oferujemy?

Pranie wózka dziecięcego Warszawa odbywa się na terenie miasta lub w bliskich jego okolicach. Po zgłoszeniu się klienta ustalany jest dokładny termin oraz miejsce realizacji usługi. W wyznaczonym czasie nasi pracownicy wykonują czynności związane z czyszczeniem, czas wizyty trwa maksymalnie 60 minut. Ceny uzależnione są od rodzaju i wielkości gondoli oraz od wyboru dodatkowych opcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com