Fabryka Czystości Warszawa

pranie dywanów ręcznie

Specjalistyczne środki do prania dywanów i wykładzin. Co warto wiedzieć?

Zarówno dywan, jak i wykładzina, stanowią nieodzowny element wykończenia wnętrza, nadając mu przytulności i ciepła. Wykładziny sprawdzają się doskonale w wielu rozmaitych miejscach – zarówno w domu (sypialnia, pokój dziecięcy, salon), jak i w miejscach publicznych, jak przedszkola czy hotele. O ile czysta wykładzina wygląda ładnie i estetycznie, o tyle wyeksploatowana nie wygląda już tak dobrze. Co zrobić, by wykładzina znów wyglądała, jak nowa?

Dlaczego czyszczenie dywanu jest tak ważne?

Zabrudzenia dywanu, jak plamy czy zacieki, stanowią doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii, roztoczy, grzybów i pleśni. One z kolei są niebezpieczne nie tylko dla alergików. Namnożone grzyby i roztocza to zagrożenie dla każdego, z tego względu, bezsprzecznie warto dbać o czystość i świeżość dywanu. Czyszczenie dywanu w warunkach domowych, to jednak nie lada wyzwanie, wymagające miejsca, czasu oraz siły, z tego względu, warto zlecić je profesjonalnej firmie.

Dlaczego pranie dywanu i wykładziny warto zlecić profesjonalistom?

Korzystając z usług profesjonalnego prania wykładzin w Warszawie, masz pewność, że dywan odzyska swoją utraconą świeżość i czystość. Do czyszczenia wykładzin i dywanów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości specjalistyczne środki do prania dywanów i wykładzin, dzięki którym zyskują one nie tylko estetyczny wygląd, ale i ultrahigieniczną czystość! Specjalistyczne środki do prania dywanów, których używamy w swojej pracy, zawierają w swoim składzie aktywne substancje, umożliwiające dogłębne czyszczenie oraz usuwanie nawet starych, zaschniętych plam i zacieków. Stosowane przez nas specjalistyczne środki do prania dywanów i wykładzin, z powodzeniem radzą sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju plam: po kawie, herbacie, tłuszczu, winie, krwi.