Czyszczenie narożników Warszawa – metoda ekstrakcji

Jest to jedna z najnowocześniejszych metod usuwania zabrudzeń z narożników i innych mebli tapicerowanych. Ten wyjątkowo skuteczny sposób oczyszczania polega na wykorzystaniu specjalnej dyszy, dzięki której środek czyszczący jest pod dużym ciśnieniem natryskiwany na materiał, z którego wykonano obicie narożnika. Po reakcji detergentu z zanieczyszczeniami powstała piana zostaje z powrotem wessana razem z brudem. Tym sposobem wypłukane zostają wszystkie zanieczyszczenia i jednocześnie usuwa się nadmiar wilgoci.

Ta wyjątkowa metoda pozwala na bardzo dokładne wyczyszczenie narożnika i nie pozostawia żadnych smug i zacieków. Na końcu procesu prana powierzchnia jest płukana czystą wodą do momentu całkowitego usunięcia detergentu, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla małych dzieci i kobiet w ciąży oraz zwierząt domowych.

Etapy realizacji – czyli jak działamy?

Nasze doświadczenie w branży pozwala każdorazowo osiągnąć wzorowy efekt usługi. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo zarówno czyszczonego narożnika, jak i użytkowników mebla. Oto jak wyglądają poszczególne etapy realizacji usługi:

  • odkurzanie na sucho – wykonujemy je, jeśli jest to konieczne,
  • dbając o bezpieczeństwo tapicerki, najpierw przeprowadzamy test, czy dobrana mieszanka środków czystości będzie odpowiednia,
  • detergent jest równomiernie nakładany na całą powierzchnię narożnika,
  • powierzchnia jest dodatkowo szczotkowana, tak aby piana dostała się jak najgłębiej,
  • dysza odkurzacza odsysa powstałą zawiesinę, wypłukując następnie obicie mebla czystą wodą,
  • konserwujemy powierzchnię specjalnym preparatem, zachowuje ona dzięki temu dłużej świeżość i przyjemny zapach.

Oferujemy czyszczenie narożników Warszawa. Zajmujemy się również praniem i trzepaniem dywanów i wykładzin oraz kompleksowym czyszczeniem tapicerek meblowych. Usługi wykonujemy w Warszawie i okolicach z dojazdem w wygodnym dla klienta w terminie.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com