Pranie foteli samochodowych Warszawa

Tapicerka samochodowa jest narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Nawet w najbardziej zadbanym pojeździe materiał, którym obite zostały fotele, drzwi i podsufitka, zmieniają swój naturalny kolor. Błoto, rozlana kawa, piasek i resztki jedzenia to tylko część zanieczyszczeń obecnych prawie w każdym samochodzie. Tapicerka i podłoga wchłaniają wilgoć i po jakimś czasie zaczynają wydzielać nieprzyjemny zapach, w oczywisty sposób stając się siedliskiem drobnoustrojów i grzybów.

Zatem o czyste wnętrze pojazdu warto zadbać nie tylko, aby poprawić estetykę, ale przede wszystkim ze względów higienicznych. Najlepiej robić to regularnie, tak aby maksymalnie zmniejszyć możliwość namnażania się bakterii, szkodliwych grzybów i pleśni. Świeży zapach czystej tapicerki i świadomość, że siedzi się w fotelu z wypranym obiciem, z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu podczas jazdy. Pranie foteli samochodowych Warszawa – nasza firma oferuje profesjonalne usługi lokalnie na terenie miasta i jego okolic.

Jak przygotować fotele i wnętrze auta do prania tapicerki?

Przed przystąpieniem do czyszczenia obić foteli i drzwi na początku musimy pozbyć się wszelkich widocznych elementów, które mogą utrudnić pranie oraz sprawić, że stanie się nieefektywne. Usuwamy błoto, piasek i pozostałości jedzenia, jeśli tego nie zrobimy, mogą one po namoczeniu głęboko wniknąć w materiał i w rezultacie tapicerka może stać się jeszcze bardziej brudna niż przed zabiegiem prania. Dlatego powinno się najpierw starannie odkurzyć całe wnętrze pojazdu, szczególnie uwzględniając szczeliny i zakamarki w fotelach. Aby mieć całkowitą pewność, że wnętrze auta jest czyste, a wręcz sterylne, najlepiej dodatkowo wykonać dezynfekcję ozonem.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com