Trzepanie dywanów Warszawa

W dzisiejszych czasach wiele osób całkowicie rezygnuje z trzepania dywanów, polegając tylko i wyłącznie na odkurzaczach. Oczywiście najnowocześniejsze urządzenia tego typu są na tyle zaawansowane technicznie, że posiadają opcje trzepania dywanów. Ale czy ich moc jest wystarczająca do pozbycia się wszystkich zanieczyszczeń zgromadzonych w dywanie? Prawda jest taka, że nic nie zastąpi profesjonalnych maszyn przeznaczonych do wąskiego zakresu prac. Około 80% zabrudzeń dywanu stanowią nierozpuszczalne za pomocą środków czystości drobiny piasku, które z każdym krokiem uszkadzają mechanicznie powierzchnię dywanu. 

Trzepanie dywanów Warszawa – nasza firma posiada nowoczesne i specjalistyczne urządzenia przeznaczone między innymi do dokładnego pozbywania się z dywanu stałych zanieczyszczeń. Wykonują kilkaset uderzeń na minutę, są skalibrowane i stworzone specjalnie w tym celu. Doskonale służą również do czyszczenia materacy z kurzu i roztoczy.

Jak często i w jakim celu trzeba trzepać dywany?

Zasadniczo trzepanie dywanów to proces poprzedzający ich pranie. Wtedy to zostaje w większości usunięty piach i kurz. Martwy naskórek to pożywka dla roztoczy, które powodują ciężkie stany alergiczne oraz przyczyniają się do powstania uczuleń u osób nieskarżących się wcześniej na takie dolegliwości. Regularne trzepanie dywanów powoduje zmniejszenie ilości czynników alergennych, co przekłada się na lepsze samopoczucie domowników czy pracowników.

Każdy dywan jest inaczej eksploatowany, dlatego nie ma zasady określającej częstotliwość jego czyszczenia. Jednak częste trzepanie przedłuża jego żywotność oraz sprawia, że jest całkowicie neutralny dla otoczenia. Nie jest to skomplikowana operacja, dlatego warto robić to jak najczęściej. Poza trzepaniem dywanów proponujemy Państwu wiele innych usług.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com