Ozonowanie wnętrz samochodu Warszawa

Jeszcze do niedawna ozonowanie nie było tak szeroko dostępne wśród indywidualnych klientów. Na szczęście dziś może sobie pozwolić na ten zabieg dezynfekujący niemal każdy. Rozwiązanie to stosowane regularnie pozwala wyeliminować wszystkie patogeny znajdujące się nie tylko, w kabinie samochodowej, ale również w przewodach klimatyzacyjnych. Jest to całkowicie naturalny proces, w którym giną grzyby, pleśnie, bakterie i wirusy. Wyjątkowa skuteczność tej metody została potwierdzona podczas pandemii koronawirusa, kabiny pojazdów ratunkowych odkaża się właśnie za pomocą ozonu.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo w przystępnej cenie usługę ozonowania wnętrza pojazdu. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zaufało nam już zarówno wielu klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zabiegi odkażania ozonem wykonujemy lokalnie w okolicach Warszawy i w samym mieście. Zachęcamy do korzystania z zabiegu odkażania regularnie.

Jak przygotować pojazd do dezynfekcji?

Trzeba pamiętać, aby posprzątać wnętrze samochodu, pozbyć się wszystkich śmieci, resztek jedzenia, sierści zwierząt i innych rzeczy mogących generować nieprzyjemne zapachy. Przed ozonowaniem warto również zlecić pranie tapicerki i pozbyć się kurzu z kokpitu i szyb. Po tych czynnościach można przystąpić do procesu ozonowania.

Jak długo trwa ozonowanie wnętrza pojazdu?

Ozonowanie wnętrz samochodu Warszawa – jak długi to proces? Oczywiste jest to, że czas ozonowania będzie zależał głównie od wielkości pojazdu i stopnia jego zanieczyszczenia. Zależy również od mocy generatora ozonu i waha się od 20 do 60 minut. Po zabiegu należy przewietrzyć wnętrze kabiny samochodu, aby pozbyć się specyficznego zapachu, jaki pozostawia po sobie gaz. Wdychanie go jest całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com