Pranie fotelika samochodowego Warszawa

Kiedy w pojeździe podróżują dzieci, fotelik samochodowy jest nie tylko obowiązkowy, ale to element, który ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo siedzącego w nim malucha. Niestety w trakcie użytkowania fotelika dochodzi często do jego zabrudzenia, a plamy, które pozostawiają dzieci, bywają trudne do usunięcia, zwłaszcza z soków i mleka. Powstałe w ten sposób zacieki są idealnym miejscem do rozwoju patogenów. Dlatego działamy, aby zapewnić małemu dziecku lepszy komfort jazdy, a rodzicom pewność, że nie zagraża mu brud, kurz, alergeny i bakterie. Mogą one się  przyczynić się do rozwoju alergii oraz chorób.

Aby temu zapobiec, należy gruntownie czyścic i dezynfekować fotelik. Polecamy to każdym dbającym o zdrowie dziecka rodzicom. Nasza firma oferuje nie tylko pranie fotelika samochodowego Warszawa, ale również impregnację powierzchni tapicerki, która stanowi dodatkową ochronę przed ponownym zabrudzeniem i jest także barierą przed powstawaniem siedlisk drobnoustrojów. Przy okazji czyszczenia fotelików dziecięcych warto zadbać o czyszczenie foteli oraz reszty tapicerowanych obić.

Jak często czyścić fotelik samochodowy dla dziecka?

Skóra dzieci jest wyjątkowo wrażliwa i narażona na podrażnienia, mając to na uwadze, dobieramy neutralne preparaty do czyszczenia. Usuwają one wszystkie zabrudzenia i plamy, a jednocześnie są bezpieczne i nie podrażniają wrażliwej skóry. Czyszczenie fotelika powinno się odbywać minimum dwa razy do roku, ale to zależy tak naprawdę od upodobań i zachowania małego pasażera. Jeśli dziecko lubi jeść podczas jazdy, to na pewno fotelik będzie wymagał częstszego prania. Nasza firma zachowuje wysokie standardy, ale w tym przypadku staramy się jeszcze bardziej.

KONTAKT

zapraszamy do nas

Jeśli szukasz profesjonalnej rzetelnej firmy do wykonania kompleksowej usługi prania lub czyszczenia

509 556 776
fabrykaczystosciwarszawa@gmail.com